عاقبت شکستن دل یک زن / عکس | مجله اینترنتی ایران سام

نیاز صنعت   سروش صنعت

عاقبت شکستن دل یک زن / عکس

تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۸:۰۴

هیچ چیز ترسناک تر از یک زن دل شکسته نیست به خصوص اینکه کسی بدون دلیل خاصی آنهم به صورت اینترنتی رابطه اش را با وی خاتمه داده باشد. کلر هالی از اینکه دوست پسرش وضعیت خود را در فیس بوک از (در رابطه با کسی) به (مجرد) تغییر داده بود آنقدر ناراحت شد که سوئیچ اتومبیل محبوب او را برداشت و آن را به در سالن بولینگی که در آن کار می کرد کوبید.

 


به گزارش دادگاه هالی ۳۱ ساله قبل از اینکه سوئیچ اتومبیل را بر دارد و با آن مستقیما به سالن بولینگ هالیوود در هارویچ نزدیک بولتون شیرجه برود، چندین بطری نوشیدنی الکلی مصرف کرده بود.
او اتومبیل را به سمت دو نفر نگهبان و درهای شیشه ای حرکت داد و مشتری ها خودشان را این طرف و آن طرف انداختند تا در امان بمانند، پس از آن کل مرکز خدمت رسانی به مشتری ها را نابود کرد و وارد سالن شد. او خسارتی به مبلغ ۱۴۰۰۰ پوند ایجاد کرد. پس از آن آقای جونز وارد صحنه شد، دوان دوان به سمت اتومبیل رفت و گفت: «ماشین مرا نابود کردی»

 

 

دیروز این زن که مادر سه فرزند است به جرم رانندگی خطرناک و در حال مستی به زندان افتاد. دادگاه بولتون کران گفته های هالی و آقای جونز را در مورد رابطه ی دو ساله شان و اینکه صاحب یک بچه هم هستند شنید. روز حادثه در ماه ژانویه قبل از ساعت ۵ صبح که آقای جونز سر کار برود این زوج با هم جر و بحث کرده بودند.
کلر هالی با این تصادف اتومبیل هزاران پوند خسارت ایجاد کرد

 
ژف ویلان مامور پیگرد ماجرا به دادگاه گفت: «او برای آقای جونز پیغام فرستاده بود که ترکش نکند و به خانه برگردد. چندین بار در فیس بوک برای او پیام گذاشته بود که قلبش شکسته و از نظر روحی به شدت صدمه ددیه است»
کمی بعد آقای جونز وضعیت خود را در فیس بوک به «مجرد» تغییر داد.
هالی که به خاطر تمام شدن رابطه آن هم به صورت اینترنتی کلافه شده بود نوشیدنی زیادی نوشید، بچه های ۱۱، ۵ و یک ساله اش را در خانه کنار خواهر آقای جونز گذاشت و ساعت ۱۰ صبح شاهدان او را دیدند که با ماشین آقای جونز بیرون سالن بولینگ ایستاده است و موتور به شدت صدا می دهد.

 

 

برگرفته از: آپام


نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :

متن نظر :


sport
homework
makeup
cook